BOSCH

#WORK
Описание:
Компанія Junkers. Від початку до сьогоднішніх днів 

Хуго Юнкерс Назва фірми пов'язано з ім'ям Хуго Юнкерса, відомого німецького інженера-дослідника і промисловця. Наприкінці 19-го сторіччя він був найвідомішим винахідником в галузі термо- та авіаційної техніки і мав більш ніж 180 патентів на винаходи - абсолютний світовий рекорд того часу.
У 1895 році Х. Юнкерс відкрив фабрику по виробництву водогрійного оснащення Junkers & Co. у місті Дессау, і вже в 1903 році асортимент його фабрики нараховував 19 моделей. 
У 1929 році колонки Юнкерса стали найбезпечнішими у світі завдяки винаходу Хуго Юнкерсом термоелектричного вимикача газу, що спрацьовував при зникненні полум'я. З плином часу поняття "газова колонка Юнкерса" стає одним із символів передвоєнної Європи. Світова економічна криза відобразилася і на імперії Юнкерса. Тому у 1932 році він продає своє підприємство з виробництва термотехніки іншому гіганту німецької економіки - концерну "Роберт Бош" - під дахом якого відбувається другий етап розвитку фірми. 
Розвиток Junkers після другої світової війни насамперед характерен відкриттям нових заводів. У 1968 році починається оснащення газових колонок п'єзорозпалом полум'я.  
З 1978 року починається виробництво перших у світі навісних опалювальних комбінованих котлів з беззупинним регулюванням потужності. У 1985 р. почалося серійне виробництво конденсаційних котлів з пальником екологічно чистого згоряння. 
Авейро, Португалія Junkers є найбільшим підприємством у світі з виробників газових колонок. До складу компанії входять заводи Junkers (Німеччина), Vulkano Thermo-Domesticos (Португалія), Geminox (Франція), Radson (Бельгія), Worcester Gruppe pls. (Великобританія), ELBO (Туреччина), E.l.m. le Blanc (Франція).
І хоча кожен завод має спеціалізацію у виробництві визначеної групи продуктів, їх поєднує єдина система якості Bosch і те, що для кожної конкретної країни продукція випускається адаптованої до місцевих умов експлуатації. 
На ринку України підрозділ Junkers працює вже понад 12 років. За цей час зроблені значні кроки в наближенні до українського споживачу: створений центральний склад у Києві, що істотно скорочує термін постачання продукції і спрощує роботу партнерів; посилена та розширена мережа дилерських і сервісних служб, що забезпечують кваліфікований рівень продажу і якісної установки обладнання, а також його гарантійне та післягарантійне обслуговування. 
Відкриті навчальні центри в Києві, Одесі та Львові. У цих центрах регулярно проводяться навчання співробітників монтажних організацій. 
Продукція, що продається в Україні,спеціально адаптована для роботи в умовах низького тиску газу і води, підкріплена гарантійними і сервісними зобов'язаннями. У вартість обладнання входить безкоштовне перше введення в експлуатацію і настроювання обладнання. З липня 2002 року гарантія на все обладнання - 2 роки. 

За допомогою цих і інших кроків Юнкерс в Україні прагне стати символом надійності, гнучкості і сприйнятливості до мінливих умов українського ринку і вимог клієнта.

На початку 2010 року в десяти країнах Центральної та Східної Європи продукція для опалення та гарячого водопостачання під торговою маркою Junkers (Юнкерс) змінюється на торгову марку Bosch (Бош). Український ринок є частиною цього стратегічного проекту, який включає також Угорщину, Боснію та Герцеговину, Хорватію, Сербію, Румунію, Молдову, Грецію, Болгарію та Білорусь.


Продукция: